Hemnes Bil AS | Mo i Rana

Ranenget 1
Postboks 105
8601 Mo i Rana

Tlf sentralbord: 75 12 99 00
Rune Lyngved, salg: 97 66 40 80
Fax: 75 12 99 01
Epost: post@hemnes-bil.no

Hemnes Bil AS | Mosjøen

Øyfjellgata 12
8656 Mosjøen

Tlf sentralbord: 75 17 24 44
Epost: post@hemnes-bil.no

Send oss en e-post

* skjemaets innhold blir sendt til vår epost-adresse post@hemnes-bil.no via hemnes-bil.no’s nettserver.

12 + 15 =

Hemnes Bil Mo i Rana

Hemnes Bil AS

Hemnes Bil Mosjøen

Hemnes Bil | Mo i Rana

Administrasjon og salg

Chriss Marken

Chriss Marken

Daglig leder

chriss.marken@bos.no
907 50 323

Ove Jonny Djønne

Ove Jonny Djønne

Deler & logistikkansvarlig

ove.jonny.djonne@bos.no
475 11 467

Judy Pedersen

Judy Pedersen

Økonomisjef

judy.pedersen@bos.no
971 55 970

Rune Lyngved

Rune Lyngved

Salgssjef

rune.lyngved@bos.no
976 64 080

Lars Tobias Thomassen

Lars Tobias Thomassen

Kundemottaker

lars.tobias.thomassen@bos.no
475 11 519

Nicolai Lien

Nicolai Lien

Salgslærling

Bjørn Karlsen

Bjørn Karlsen

BIlselger

bjorn.karlsen@bos.no
991 51 682

Morten Urvik

Morten Urvik

Delesalg

morten.urvik@bos.no
908 80 728

Bjørn Arne Børvik

Bjørn Arne Børvik

Ettermarkedsleder

bjorn.arne.borvik@bos.no
909 09 244

Tore Blyseth

Tore Blyseth

Kundemottaker

Mekanikere

Ulf Fagerdal

Ulf Fagerdal

Mekaniker

Brian Oksfjellelv

Brian Oksfjellelv

Lærling mekaniker

Enok Leonhardsen

Enok Leonhardsen

Mekaniker

Jacob Eide

Jacob Eide

Mekaniker-lærling lette kjøretøy

Frank Arne Hanssen

Frank Arne Hanssen

Mekaniker tyngre kjøretøy

Ronny Børvik

Ronny Børvik

Lærling personbil

Andreas Nygård

Andreas Nygård

Lærling personbil

Hemnes Bil | Mosjøen

Administrasjon og salg

Chriss Marken

Chriss Marken

Daglig leder

chriss.marken@bos.no
907 50 323

Håkon Pettersen

Håkon Pettersen

Kundemottak

hakon.pettersen@nervik.no
904 10 247

Torkild Wika

Torkild Wika

Driftsleder Hemnes Bil Mosjøen

torkild.wika@bos.no
930 93 940

Stig Våg

Stig Våg

Kundemottak/deler

stig.vag@nervik.no
924 11 997

Tore Iversen

Tore Iversen

Bilselger

tore.iversen@nervik.no
958 24 707

Judy Pedersen

Judy Pedersen

Økonomisjef

judy.pedersen@bos.no
971 55 970

Harald Andersen

Harald Andersen

Servicesjef

harald.andersen@nervik.no
907 59 589

Mekanikere

Geir Aanes

Geir Aanes

Mekaniker

Jonas Eliassen

Jonas Eliassen

Mekaniker

Jacob Pettersen

Jacob Pettersen

Mekaniker

Elias Bårdsen

Elias Bårdsen

Lærling bilmekaniker